Okna

Dveře

Vrata

Plastové dveře

aVchodové, balkonové, odsuvné i skládací dveře SULKO jsou vyrobeny z vysoce odolných plastových profilů, aby zajistily potřebnou úroveň zabezpečení, a současně je lze doplnit příslušenstvím v nepřeberném množství barev, typů a tvarů.

Moderní plastové dveře poskytují kromě bezkonkurenčních tepelně izolačních a konstrukčních vlastností i další výhody – jde například o snadnou opravitelnost, variabilitu nebo dostupný profesionální servis. Nezanedbatelnou výhodou pro kreativitu a moderní design je možnost výroby dveří nadstandardních rozměrů. Nároky na údržbu plastových dveří jsou navíc nesrovnatelně menší než u ostatních typů materiálu. Kvalitní plastové profily dosahují dlouhé životnosti a neomezují se jen na uplatnění v podobě klasických dveří.
Produkty – hliníkové dveře

Hliníkové dveře

bHliníkové profily v konstrukci oken či dveří jsou plnohodnotnou variantou ostatních, rozšířenějších materiálů. Hliník se ve funkci okenních nebo dveřních rámů vyznačuje dlouhou životností, velkou pevností a luxusním vzhledem.

Výraznou předností je jeho lehkost a to, že je nenáročný na údržbu. Také vysoká přesnost výroby jej předurčuje ke špičkovému designérskému využití. Nejde ale jen o estetiku, přesnost má svůj nezanedbatelný význam i v případě, že je třeba dosáhnout dokonalé těsnosti hotové konstrukce.

Hliníková okna jsou typově obdobou plastových oken. Mají vzduchové mezery a těsnění na rámech i křídlech. Nejvhodnější využití mají při výrobě velkoplošných oken a dveří. Představují proto značné rozšíření pro kreativitu architekta, budovy s velkým proskleným prostorem zvyšují prestiž investora, ale přívodem neomezeného množství světla také zvyšují funkčnost místnosti. To zároveň přispívá k úspoře elektrické energie, kterou by si vynutilo umělé osvětlení interiérů.
Produkty – dřevěné dveře

Dřevěné dveře

cModerní dřevěné dveře se vyrábějí ze dřevěných profilů, a díky tomu se vyznačují výbornými vlastnostmi v oblasti stability. Při zpracování okenních profilů dbáme na přesnost a kvalitu, kterou pravidelně kontrolujeme.

Pro výrobu dveří používáme dřevo vysoké kvality, a tyto výrobky pak splňují veškeré nároky, i pokud jde o izolace proti hluku a ochrany před vnějšími vlivy.

Dřevo také vyhovuje trendu současnosti – snaze po co nejvyšších úsporách energie. Jeho výborná izolační schopnost je navíc umocňována moderními technologiemi, jako je například dodatečné izolování pomocí speciálních izolačních hmot. V kombinaci s izolačními trojskly nebo typem prosklení Heat Mirror se proto stávají vhodnou součástí superúsporných nízkoenergetických nebo pasivních domů.